05 Nisan 2014

Uydunet İnternet Sürekli Kopuyor

Uydunet sayesinde internetten soğumuş durumdayım. Sürekli gün içerisinde kullandığım zaman diliminde 15-20 saniye bazen dakikaları bulan kesintiler yüzünden interneti kullanamaz duruma geldim. Müşteri hizmetlerini aramam ve bıraktığım arıza kaydı neticesinde 7 kere gelen teknik arıza ekibi ve gelen ekip te müşteriyle dalga geçer gibi modem ayarlarında sinyal ayarlarını düzeltip, saçma sapan şeyler yapıp, arızayı yaptık deyip gidiyorlar.

Gelen ekipler o kadar beceriksiz ki ezberlemişler hep aynı şeyler, sorunu çözmeden gidiyorlar. Sadece modem ayarları yapmak. Yazık gerçekten. Son olarak tüketici hakem heyetine başvurup sorunu dillendirip taahhüdü iptal ettirmekten başka çare kalmıyor.

Yakup 286 Okunma

Cevaplar

 • Yakup 27 Nisan 2014

  Maalesef hiç bir şey yapmadan müşteriyi olduğu gibi bırakan, oluşan kopmalara çözüm bulamayan, umuduğumu kesmiş olarak ben denizde bıkkınlık yaratarak çözüm buldunuz. uygun bir zamanda tamamen aboneliğimi sonlandıarcağım fir ma uydunet... bir daha kullanmamak üzere

 • Kablo Net Temsilcisi20 Nisan 2014

  Sayın Abonemiz; 2382807 numaralı şikayetinize istinaden ekiplerimiz tarafından yapılan kontrolde herhangi bir sorun olmadığı tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Yakup 06 Nisan 2014

  sorunlara çözüm aşamaları çok kötü,teknik ekip yetersiz,arızaya müdahale kötü sonuç olarak müşteri memnuniyeti sıfır

 • Kablo Net Temsilcisi05 Nisan 2014

  Sayın Abonemiz; 2382807 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön