17 Kasım 2014

Uydunet İnternet Kalitesi Düşük!

10 mbps sınırsız internet hizmeti almaktayım. Fakat 20 gündür Google'a bile girmekte zorlanan bir hizmet alıyorum. Bir fatura gecikince "borcunuzu ödeyin" diye mesaj atıyorsunuz fakat siz düzgün hizmet sağlayamayınca ben sizi arıyorum telefonda ki personeliniz sürekli ekip yollayalım diyor. Tamam diyorum 6 defa ekip yönlendirdiniz 4 kere gelmediler zaten 2'sinde ise boş boş bir kaç işlem yaptılar "evet düzelir deyip" gittiler sonuç yok. Bu ay internet kullanmışım gibi tekrar fatura çıkacak bana bende reddedeceğim. Şikayetçiyim.

İsmail 791 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi24 Kasım 2014

    Sayın Abonemiz, 2828504 numaralı şikâyetinize istinaden oluşturulan arıza kaydınızın neticesi ile ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Arıza kaydınıza gerekli müdahale sağlanmış olup yükselteç değişikliği yapılarak yaşamış olduğunuz arızanın giderildiği görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi18 Kasım 2014

    Sayın Abonemiz; 2828504 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan arıza hakkında detaylı bilgi edinilmiştir. Hattınız ve modeminiz ile ilgili detaylı incelemelerin yapılarak, arızanın kaynağının tespit edilebilmesi için müsait olduğunuzu belirttiğiniz 22-11-2014 tarihinde arıza kaydınız oluşturularak, teknik ekip yönlendirilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Abonemiz; 2828504 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön