01 Nisan 2015

Uydunet İnternet İletişim Problemi!

Uzun süredir olmakla birlikte yaklaşık üç aydır süresi artan, neredeyse her gün saatleri bulabilen "internet erişimi sınırlı" yazısı ve devamında internet erişimi kesilmesinden şikayetçiyim. Öncesinde bir kez şubeye aynı şikayette bulunmuştum. Bugün sabahtan akşama kadar internetim olmadığından dolayı 444 0 126 numarasını arayarak şikayet etmek istedim. 500 metre ötedeki arkadaşımın evinde aynı internet varken bende yoktu ve elektrik kesintisinden dolayı Trakya'da "bölgesel" bir kesilme olduğunu söylediler. Sonrasında sorunun "uzun" süredir kesilme ve yavaşlama şeklinde olduğunu söyledim ve müşteri hizmetlerindeki bayan sesini yükselterek sert bir şekilde yine "bölgesel" demeye devam etti.

Soner 602 Okunma

Cevaplar

 • Soner16 Nisan 2015

  1 günü geçti hala internet bağlantısı yok, yazıklar olsun. Varsa taahhüdü karşılıklı fesh etme gibi bir durum bari bununla ilgilenin. Para veriyoruz biz hizmet alabilmek için, servis gelecek diye gönderdiğiniz arkadaşlar kusura bakmayın ama...

 • Soner16 Nisan 2015

  Şikayetim için geçen hafta gelen yetkililer sadece modem ayarlarına girerek bir şeyi 1'den 9'a çektiler. Hiçbir işe yaramayacağını zaten biliyordum. Dün fakültede internet üzerinden seçmem gereken stajlarım vardı ve tam zamanında gitti, şuanda yine yarım saat kadar oldu internetim yok. Artık irtibat kurulmasını falan da istemiyorum, biran önce taahhüdüm bitsin ve kurtulmak istiyorum. Çirkefleşip ödeme yapmamak vs. Kendime yakıştıramıyorum ancak bu firma bunu hak ediyor. Gerek verdiği hizmet gerek tutumu ile.

 • Kablo Net Temsilcisi07 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3150253 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan arıza hususunda teknik ekiplerimiz tarafından gerekli kontrol ve ayarların yapıldığı tespit edilerek, hizmetler ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmadığı teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3150253 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, şikayete sebep olan arıza hususunda detaylı bilgi edinilerek müsait olduğunuzu belirttiğiniz tarih ve saat aralığına göre arıza kaydınızın oluşturulacağı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3150253 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi01 Nisan 2015

  Sayın Abonemiz; 3150253 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön