Uydunet İnternet Hizmeti Yok!

Merve N. |

Uydunet'e üç aydır üyeyim ve ona verdiğim kadar parayı telefonumun 3G'sine verdim. İlk üç ay ücretsizdi Teledünya (Türksat) ona sayıyorum.
İnternet yok. Modemde çevrimiçi ışığı yanmıyor. Arayıp internet vermiyorsunuz iptal edin sözleşmemi dediğimde servis gönderiyorlar servis gelip kablo kesip biçiyor ve gidiyor. Hiçbir işe yaramıyor servis gittikten bir süre sonra gene gidiyor internet.
Beşiktaş'ta yaşıyorum konumsal bir arıza da yok.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve N.
  16 Mayıs
  12:58

  eğer Uydunet düşünen ve bunu okuyan kişiler varsa, bir kez daha düşünün. Eve gelen kaçıncı servis, elinizi verince kolunu kaptırıyorsunuz. Üç beş TL fazla verin adam akıllı firmalardan alın

 • Merve N.
  16 Mayıs
  12:48

  Merhabalar,
  bu sabah itibariyle internetim gene gitti. Çağrı merkezi her zamanki gibi arıza kaydı oluşturdu.
  Herkes uzak dursun Uydunet\'ten! ! !
  10 günde 3 kez servis gelir mi bir eve? Ayrılamıyoruz da hizmet yok deyip.
  Mahkemeye vermemiz gerekiyormuş.

 • 15 Mayıs
  12:50

  Sayın Abonemiz;

  3242417 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında detaylı bilgi alınarak, anlık olarak sorunun çözümlendiğini belirtmeniz üzerine tarafımızdan 17554277 nolu kaydınız oluşturularak yetkili birim ve kişiler ile paylaşıldığı ve konuyu çağrı merkezimiz üzerinden de takip edebileceğiniz belirtilmiştir.

  İlerleyen günlerde sorun yaşamanız halinde tarafımızla irtibata geçmeniz durumunda gerekli tüm aksiyonların alınacağı tarafınıza iletilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 14 Mayıs
  13:42

  Sayın Abonemiz;

  3242417 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.