02 Kasım 2015

Uydunet İnternet Hizmeti Çok Kötü!

İnternet hizmetim sürekli kesiliyor sene başından beri en az 5 defa çalışanlar geldi onardılar ama sürekli aynı arızayı veriyor. Ben 4 sene boyunca Manisa ilinde Kablonet'i kullandım ama böyle bir arızaya hiç rastlamadım. Bu sene Antep iline geldim sene başında şu an ki evime taşındım sorunların ardı arkası kesilmiyor. Binada kutu olmadığı için yan binadan çektiler olmadı. 6 ay sonra binaya getirdik dediler. Tekrar arıza kaydı oluşturduk bölgeden aradılar siz çok süpürge yapıp kabloyu oynatıyorsunuz ve sürekli biz çağırıyorsunuz size hizmet vermek zorunda değiliz diyor. Biz tahsili olmayan insan değiliz. Yarın tüketici hakları hakem heyetine başvurup taahhüdümü iptal ettireceğim.

Altuğ 376 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Kasım 2015

    Sayın Abonemiz; 4075179 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler sonucunda 30-10-2015 tarihinde Çağrı Merkezimiz aracılığı ile arıza kaydı oluşturmuş olduğunuz görülmektedir. Teknik ekibimizin oluşturulan arıza kaydına istinaden sağlamış olduğu müdahaleler neticesinde bina yükseltecek ayarı yapılarak arızanın giderilmiş olduğu bilgisi tarafımıza iletilmiş bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi02 Kasım 2015

    Sayın Abonemiz; 4075179 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön