Uydunet İnternet Hizmeti Alamıyorum.

Müge D. |

Çok uzun süreden beri sağlıklı bir şekilde kullanamadığımız, sürekli kopan ve bizi sıkıntıya sokan İnternet hizmeti, 31 ekim 2014 cuma günü komple gitti, Uydunet çağrı merkezindeki arkadaşların yönlendirmiş olduğu teknik ekip ise hala gelmedi, biz faturasını ödediğimiz İnternet hizmetini kullanamadığımızı tekrar çağrı merkezindeki insanlara anlattığımızda yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Zararımızın karşılanmasını talep ediyoruz ve gereğinin yapılmasını acil olarak beklemekteyiz.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  12:24

  Sayın Abonemiz;

  2795219 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup, teknik ekip tarafından yapılan kontroller ve modem değişikliği sonrasında şikayete sebep olan arızanın giderildiği teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Müge D.
  05 Kasım
  17:19

  uydunet iletişime geçti evet ama sorun hala çözüme ulaşmadı.

 • 05 Kasım
  17:09

  Sayın Abonemiz;

  2795219 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup, kontrollerin gerçekleştirilebilmesi için arıza kaydınız oluşturulmuştur.

  Saygılarımızla.

 • 03 Kasım
  14:36

  Sayın Abonemiz;

  2795219 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.