Uydunet İnternet Hızında Yavaşlık Ve Kopma!

Cengiz C. |

Uzun süredir Teledünya ve Uydunet üyesiyim. Yeni kampanya kapsamında taahhüt vererek daha hızlı bir tarifeye geçtim.
Ekipler kısa sürede yeni bir modem ile gelip bağlantımı kurdular. Bu andan itibaren eski internetimden çok daha yavaş ve devamlı kopan bir bağlantım oldu. Defaten arıza kaydı ve şikayet kaydı bıraktıktan sonra evime gelen ekip modemi yatay şekilden dikey şekle getirip antenlerine farklı açılar vererek anneme zinhar bu şeklin bozulmamasını tembihlemişler. Her defasında arayıp kayıt bıraktığım 4440126 yanıt veren arkadaşlar sorunumun giderilmediğinin görüldüğünü ifade ettiler.

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  09:34

  Sayın Abonemiz;

  3243981 nolu şikâyetinize istinaden yetkili birimlerimiz tarafından "adresten gerekli kontrollerin yapılmış olup, daire içi sinyallerin normal, modemin sorunsuz çalışmakta olduğu ve hız testi sonucunda ise 21 mbps hız görüldüğü, internete sorunsuz erişim yapılabildiği" belirtilmiştir.

  Teledünya hizmetiniz ile ilgili yaşanan soruna istinaden oluşturulan 17597274 nolu çağrı kaydı doğrultusunda ise yayın ile ilgili gerekli incelemeler gerçekleştirilecektir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Cengiz C.
  20 Mayıs
  22:15

  20.05 2015: iNTERNET için sabretmeye devam ederken sürpriz bir gelişme daha oldu: artık 3 gündür teledünya da yok. Yani TV de seyredemiyoruz. Şikayet var\'a 4 dakikada yanıt veren Türksat\'tan bilgi verileceğini veya aranacağımı zannetmiyorum. Bugün tekrar geri dönüş olsun diye çağrı merkezine arıza+şikayet kaydı bıraktım.

 • Cengiz C.
  15 Mayıs
  23:25

  Mevcut şikayetimden sonra sabah gelen aynı ekip modemim dikey konumda durmasında ısrar ediyor. Ekip ile aramda sertbir telefon konuşması geçiyor (15/5/15 saat: 11.00 Arıza tespit No..: 448). Açıklama hava akışkanlığını artırmak?
  4440126 arıyorum arızanın hala devam ettiği görünüyor, ancak saat 14\'e kadar beklemem gerekiyor. Saat 16\'da arayıp geçen 5 günü özetliyorum. Bana birisi acıyıp il md ileteceğini söylüyor. Orhan bey bana ulaşıyor ve başka bir ekip göndereceğini söylüyor. 10 saat sonra gelenler (saat 21.00 arıza tespit No..: 614) modemi değiştirdi ve yatay konuma getirdi (ve güldü). Arızanın devam ettiğini şebeke sorunu olduğunu ancak bundan başkalarının sorumlu olduğunu söyleyip gitti. 1-2 gün sabretmem gerekirmiş.
  Arıza devam ediyor ancak hız testi normal ölçülen yeni ve yatay bir modem ile şebeke sorununun giderilmesini bekliyorum.

 • 15 Mayıs
  12:16

  Sayın Abonemiz;

  3243981 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.