Tolga E. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözümü için teşekkür ederim. Şu an itibariyle stabil bir şekilde hızı hem wifi de hemde kablolu da alabilmekteyim.

Uydunet İnternet Hızım 10 Mbps Yerine 1 Mbps Veriliyor.

Tolga E. |

Dün Uydunet internetim bağlandı, bağlantıdan bir saat sonra internetim açıldı. Farklı iki Laptop ile kablolu bağlantı yaptım ve hız testleri yaptım, daha sonra Wi-Fi üzerinden (kablosuz modemin hemen yanından bağlantı yapılarak) laptopları, ipad'i, telefonu bağlayarak ayrı ayrı testler yaptım.( Test sırasında o cihaz dışındaki diğer cihazlar interneti kullanmıyordu.)

Sonuç olarak maximum download hızım 0,90 Mbps upload hızım 0,09 Mbps civarlarında sonra müşteri hizmetlerinizi aradım oranın istediği Speedtest.turk'den hız testi yaptık kablolu olarak sonuç aynı. Şuan ise durum daha vahim internete bile girilmiyor. Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor ve başından savıyor.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga E.
  13 Haziran
  09:00

  Sorunum çözümü için teşekkür ederim. Şu an itibariyle stabil bir şekilde hızı hem wifi de hemde kablolu da alabilmekteyim.

 • 12 Haziran
  14:48

  Sayın Abonemiz;

  2498230 numaralı şikayetinize istinaden teknik ekiplerimiz tarafından yapılan kontroller sonrası yavaşlık ve çekim gücü sorununuzun giderildiği herhangi bir sorun yaşamadığınız tarafınızdan teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 11 Haziran
  10:54

  Sayın Abonemiz;

  2498230 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.