Uydunet İnternet Hızı Yerlerde!

Ahmet, B. |

Firmaya daha önce internet hız testi ekran görüntülerini gönderdim fakat kablosuz bir ağa bağlı olan bilgisayar ile çekildiği bahanesini öne sürerek kabul etmediler ve kablolu bir bilgisayar ile ekran görüntüsü almam istendi.

Bu kez bahaneleri ne olacak çok merak ediyorum. 25 GB'a kadar 25 Mbps ve 25 Mbps'den sonra 3 Mbps'e düşmesi gerekirken bu vaat ettikleri hızları hiçbir zaman göremedim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  12:48

  Sayın Abonemiz;

  5378704 nolu şikâyetinize istinaden arıza ekiplerimiz tarafından yapılan kontroller neticesinde, modem iç ayarlarının yeniden yapılandırıldığı ve kontrol adına hız testi gerçekleştirildiği bildirilmiş olup sorunun giderildiği tarafınızca teyit edilmiştir.

  İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 26 Nisan
  17:30

  Sayın Abonemiz;

  5378704 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup gerekli kontroller sağlanmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 26 Nisan
  09:44

  Sayın Abonemiz;

  5378704 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.