17 Ekim 2016

Uydunet İnternet Hız Problemi...

Yaklaşık 2 hafta önce internet ve TV paketini aldık ama bin pişman olduk. Bize vaad edilen 125 GB adil kullanım kotası ve 25 bit hızdı. 2 haftadır evde Face harici hiçbir şey yapamıyoruz. Film izleyelim dediğimizde burnumuzdan geliyor. Ya buna çözüm bulunsun ya da taahhüdü bozmak adına tüketici hakları heyetine şikayet dilekçesi yazıp bu işlemi mahkeme yoluyla çözüme götüreceğim. En azından bu sırada başka bir firmayla anlaşıp düzgün hizmet alırım...

Halil 767 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6704668 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup arıza ekiplerimiz tarafından bina dağıtım kutusu üzerinden detaylı kontroller sağlanarak sinyal seviyeleriniz ideal aralıklara alınmıştır. An itibariyle kontroller sağlanarak modemine ulaşan sinyal değerlerinin ideal aralıklar içerisinde olduğuna dair bilgi aktarımında bulunulmuştur. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6704668 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir. Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar dönüş gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Abonemiz; 6704668 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön