Uydunet İnternet Hız Problemi...

Halil K. |

Yaklaşık 2 hafta önce internet ve TV paketini aldık ama bin pişman olduk. Bize vaad edilen 125 GB adil kullanım kotası ve 25 bit hızdı. 2 haftadır evde Face harici hiçbir şey yapamıyoruz. Film izleyelim dediğimizde burnumuzdan geliyor. Ya buna çözüm bulunsun ya da taahhüdü bozmak adına tüketici hakları heyetine şikayet dilekçesi yazıp bu işlemi mahkeme yoluyla çözüme götüreceğim. En azından bu sırada başka bir firmayla anlaşıp düzgün hizmet alırım...

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  19:53

  Sayın Abonemiz;

  6704668 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup arıza ekiplerimiz tarafından bina dağıtım kutusu üzerinden detaylı kontroller sağlanarak sinyal seviyeleriniz ideal aralıklara alınmıştır.

  An itibariyle kontroller sağlanarak modemine ulaşan sinyal değerlerinin ideal aralıklar içerisinde olduğuna dair bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 17 Ekim
  16:13

  Sayın Abonemiz;

  6704668 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 17 Ekim
  10:38

  Sayın Abonemiz;

  6704668 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.