Uydunet İnternet Erişim Sorunu!

Ersin G. |

Kendi iş yerimin sitesine giriş yapamıyorum ve bu durum benim işimi etkilemektedir. Bununla ilgili 4-5 kez 444 0 126 no.lu müşteri hizmetlerinizi aramama rağmen çözüm bulamadılar. İnternet sitem aktif ve diğer her yerden ulaşım mümkün.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin G.
  27 Mayıs
  11:00

  Sizi tekrar aramama rağmen yine çözüm bulamadınız. 3260572 no.lu şikayetimde yer alan konunun çözümlenememesi ve memnuniyetimin sağlanamaması açısından çok başarılısınız.

 • 23 Mayıs
  17:01

  Sayın Abonemiz;

  3260572 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız aranılmış olup, ulaşım sağlanamamıştır.

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinize yönelik İnternet Direktörlüğümüz aracılığı ile gerçekleştirilen incelemeler neticesinde; belirtilmiş olan alan adını DNS adreslerimizin çözümlemekte ve site erişiminin sağlanmakta olduğu tespit edilmiştir.

  Duruma ilişkin olarak modem ve sisteminiz üzerinde özel bir yapılandırma bulunmadığından emin olarak site erişimini tekrar denemeniz rica olunur.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 23 Mayıs
  11:32

  Sayın Abonemiz;

  3260572 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.