Uydunet İnternet Bağlantısının Tutarsızlığı ve Müşteri Hizmetlerinin Yetersizliği!

Hüsamettin U. |

Son zamanlarda internet bağlantımda sıklıkla kopma ve yavaşlama oldu. Müşteri hizmetlerinden ise bu konuda hiç yardım alamadım. Ne yazık ki fişi takıp çıkarmaktan öteye gidemedik. En sonunda servis kaydı oluşturalım dedik ancak onda da sunucu yanıt vermediği için oluşturamadı. Ne gariptir ki problem yaşadığım için aradığım müşteri hizmetleri de problem olduğu için bana yardım edemiyor ve lütfen sonra arayınız diyor. Kelin merhemi olsa kendi başına sürer dedikleri bu olsa gerek.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  14:32

  Sayın Abonemiz;

  2038332numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz

  Saygılarımızla

 • 30 Eylül
  12:43

  Sayın Abonemiz,

  2038332 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla