22 Ağustos 2014

Uydunet İnternet Bağlantısının Sürekli Özellikle Gece Kopması!

İnternet bağlantım 2 dakikada bir sürekli kopuyor. Bir çalışma vardır diye aylardır sustum ama böyle sürüp gidecek sanırım. Daha öncede 3 ay sinema paketi var deyip 3 ay sonra kullanmak istemediğimi söylediğim takdirde iptal ücreti işlettiler onu ödedik neyse dedik ama her ay sabit 50 tl olan fatura tutarım hep 50 tl üstüne çıktı, laf etmedik ama bunların üstünede sürekli bağlantımın kopması beni ciddi derecede rahatsız etti.

Taahhütlü olmamdan dolayıda iptal edemiyorum etsem dünya para isteyeceklerini biliyorum. Şimdi bile bunu yazarken bile bağlantım koptu. Böyle giderse her türlü yasal hakkımı kullanacağımı bildirmek isterim.

Uğur 3.092 Okunma

Cevaplar

 • Uğur04 Eylül 2014

  arada kopması bitti şimdi bağlantım hiç yok ayda 50 50 faturamızı ödüyoruz ama kullanamıyoruz. benim anlaşmamı ücretsiz olarak lütfen fes edin...

 • Uğur26 Ağustos 2014

  Memnun degilim ne verilen cevaptan nede baska hizmetten sorunum hala devam etmekte

 • Uğur22 Ağustos 2014

  Bu cevap beni hiç tatmin etmedi çalışmalar beni mağdur ediyorsa odedigim ucrette iyileştirme talep ediyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Ağustos 2014

  Sayın Abonemiz; 2641450 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı görülmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi22 Ağustos 2014

  Sayın Abonemiz; 2641450 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön