19 Şubat 2015

Uydunet İnternet Bağlantısında Sorun Yaşıyorum.

Teledünya (Türksat) Kablo TV Uydunet ve Teledünya hizmetinden memnun değilim. 2 günde bir ya TV yayınlarında ya da internet bağlantısında problem oluyor. Ya genel problem ya da apartmandaki kutu sorunlu oluyor ödediğimiz para boşa gidiyor. Bu firmadan uzak durun taahhüt olmasa hemen ayrılırım. Bahçelievler bölgesinde hep sorun var.

Fatih 1.342 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi23 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3058151 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arızanın çözümlenmiş olduğu teyit edilmiştir. 10*******5 hizmet numaralı aboneliğiniz kapsamında E-Fatura onayınızın bulunması üzerine promosyon olarak bir süre ile ücretsiz Altın Sinema Paketi aktif hale getirilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3058151 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek, bölgesel sorunun giderilmiş olup, hava muhalefeti sebebi ile arıza müdahale sürelerinde gecikme yaşandığı belirtilmiştir. Şikayete sebep olan arızanın çözümlendiğinin tarafınızdan da teyit edilebilmesi için müsait olduğunuz zaman aralığına göre tekrar irtibata geçilecektir. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Şubat 2015

    Sayın Abonemiz; 3058151 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön