Uydunet İnternet Bağlantısında Sorun Var!

Merve S. |

İnternet bağlantımız devamlı kopuyor bağlanamıyoruz ve evin için de wi-fi çekmiyor. Böyle giderse internet anlaşmamıza son vereceğiz Uydunet ile!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  14:05

  Sayın Abonemiz;

  3165095 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup, Teknik Ekiplerimiz aracılığı ile şikayete sebep olan kablosuz modem çekim gücü ile ilgili gerekli bilgilendirmenin yapıldığı tespit edilmiştir.

  Mesafeye bağlı olarak çekim gücü sorunu yaşanabilmekte olup, Teknik Ekiplerimiz aracılığı ile modem ara yüz ayarları haricinde farklı bir işlem gerçekleştirilememektedir. Talep ettiğiniz takdirde çekim gücü ile ilgili iyileştirme sağlayabilmek için bizzat kablosuz AP-Router temin edebilirsiniz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 08 Nisan
  12:32

  Sayın Abonemiz;

  3165095 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 08 Nisan
  11:35

  Sayın Abonemiz;

  3165095 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.