Uydunet İnternet Bağlantısı Yok!

Fatih Selami O. |

Evde olduğum süre içinde neredeyse her hafta sonu İnternet'imde sorun yaşamaktayım. 09.03.2014 tarihinde arıza kaydı verdim. Arıza ekibi ilk kurulum sırasında evimin girişine kadar gelen kablonun ekli olduğunu tespit etti. Ek yerini düzeltip sinyal değerlerine baktılar. İnternet hızının Dowland 0,20 Mbps , Upload 0,10 Mbps geçmediğini gördüm. Modemimim arızalı olabileceğini söylediler.

Bende akrabamda olan çalışan modemi aldım ve onu takıp merkezden
modem ayarlarımı yaptırdım. Değişen hiçbir şey olmadı.16.03.2014 tarihinde merkezi aradım. Bilgisayarlar çalışmıyor arıza kaydınız alamıyoruz dediler. Ne zaman arasam %90 bilgisayarlarınız arızalı. Kullanamadığım İnternet'e neden para veriyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  10:21

  Sayın Abonemiz,

  2350997 numaralı şikayetinize istinaden aranılmış olup, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.Ekiplerimizin yaptığı müdahale sonrasında yaşamış olduğunuz arızada düzelme olduğunu ve problemizin giderildiği tarafımıza teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz

  Saygılarımızla,

 • 17 Mart
  15:08

  Sayın Abonemiz,

  2350997 numaralı şikayetinize istinaden aranılmış olup, yaşamış olduğunuz probleminizle ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Konuyla ilgili olarak ekip yönlendirilmesi sağlanacaktır.

  Saygılarımızla,

 • 17 Mart
  10:56

  Sayın Abonemiz,

  2350997 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla