Uydunet İnternet Bağlantısı...

Çağatay H. |

Zincirlikuyu'nun göbeğinde Finansal piyasalarda işlem yapan bir firmada çalışmaktayım. Uyduneten aldığımız internet sebebiyle büyük mağduriyet yaşamaktayız. Sürekli kesilen, bazen günün yarısında hiç verilmeyen internet sebebiyle kendilerini aradığımızda genel bir arıza sebebi ile internet yayını yapılmadığı banttan tarafımıza dinletilmekte. O genel arızayı bu kadar süredir Zincirlikuyunun göbeğinde, en üst paketlerde hizmet alan müşterisi için çözmeyen firma sizin için mi çözecek?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  10:19

  Sayın Abonemiz;

  6290173 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup sistem üzerinden yapılan müdahaleler neticesinde şikayetine neden olan arızanın giderilmiş olduğu bilgisi tarafınızca teyit edilmiş bulunmaktadır.

  TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Fikirlerinize ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 25 Ağustos
  12:08

  Sayın Abonemiz;

  6290173 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup konu hakkında detaylı bilgi edinilmiş bulunmaktadır.

  Gereken incelemeler sağlandıktan sonra en kısa süre zarfında tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 25 Ağustos
  10:08

  Sayın Abonemiz;

  6290173 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.