18 Mayıs 2016

Uydunet İnternet Bağlantı Hızı ve Modem...

1 seneyi aşkındır Uydunet kullanıyorum, ilk aldığımda 6 ay hız bağlantı problemi yaşadım ve sorunun modemden kaynaklandığını 6 ayda anlatabildim değiştirdiler modemi ama bir süre sonra yine 25 Mbps hızımdan 2-4-6 hiç normal sayfaya bile giremiyorum. Yahu bana 10 Mbps versin oda yeter diyorum hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. Müşteri hizmetleri aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. Modemin değişmesi lazım diyorum defalarca ama hep kulak arkası yapıyorlar. Hizmet alamıyorum ve sözleşmemi iptal etsinler istiyorum. Ben çok sıkıldım bu hizmetten 3 kuruş uygun diye geldik kapı pencereye her yere kağıt yapıştırarak kampanya yapıyorlar ama hizmet sıfır. Telefonda her şeyi anlatıyorum tamam diyorlar modemle gelinecek ama o gün gelmiyorlar, ertesi gün arayıp dalga geçer gibi probleminiz giderildi mi diye soruyorlar hayır diyorum. Peki tamam deyip ama PC başında iken tekrar arıza kaydı bırakın diyorlar.

Mehmet 267 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Sayın Abonemiz; 5532031 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimizden alınan bilgi doğrultusunda tarafınız ile irtibata geçilerek müsait olduğunuzu belirttiğiniz 18.05.2016 tarihi saat 20:00 sonrasında modem değişim işlemi gerçekleştirileceği bilgisi iletilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Sayın Abonemiz; 5532031 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön