12 Eylül 2013

Uydunet İnternet Bağlanma Süreci!

Uydunet'e başvurdum, başvurduğum tarih 30.08.2013 8 gün içinde internetimin gelip bağlanacağı söylendi. 8 gün geçti, çağrı merkezini aradım, Avrupa yakasının taşeron firmasının değiştiği bu nedenle aksaklıklar meydana geldiğini söylediler. Şikayet kaydı alıp ekiplerimiz bu hafta sizi arayacak diyorlar fakat kimse aramıyor.

Bugün yine aradım talep çokluğundan kampanya modem hediyeli olduğundan modem sıkıntısı olduğu ve iş gününün 15 güne uzatıldığı bilgisi verildi. Madem böyle bir sıkıntı varsa Türksat yerine getiremediği bir kampanyanın reklamını neden hala yayından çekmeyip reklam veriyor ve bizi mağdur ediyor? Var olan talebi karşılayamazken yeni talep toplamaya çalışmaları gerçekten garip.

Eda 116 Okunma

Cevaplar

 • Eda08 Kasım 2013

  sağladığı hizmet ile ilgili herhangi bir şikayetim yok fakat hizmetin sağlanma süreci başarısız. vaad edilen tarihten çok daha geç bir tarihte istediğim hizmeti almaya başladım.

 • Kablo Net Temsilcisi30 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 2009104 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulumunuz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Eda17 Eylül 2013

  tarafıma hala dönüş yapılmadı.

 • Kablo Net Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz 2009104 Nolu Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön