Uydunet İnternet!

Yasin T. |

4 seneden fazladır kablotv-Uydunet kullanıcısıyım. Normalde haftada rutin olarak 1-2 defa internet kesilmesini sindirmiş durumdayken şuan her gün saat 17:00 ile gece 02:00 arası internetim kesiliyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda benimle dalga geçer gibi arıza kaydı oluşturuluyor. Taşeron arıza gideren firmanın saat 10 kadar çalıştığını acil olarak açıldığı için geleceğini söyledikleri halde daha bir kez dahi geldiklerini görmedim. Apartmanda'ki Kablo TV kutusu hele'ki içler acısı halde darmadağın. Bir kez bile bana arıza için geri dönüş yapılmadı.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  10:34

  Sayın Abonemiz;

  3078861 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek; şikayete sebep olan arızanın çözümlenmiş olduğu tespit ve teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 01 Mart
  13:53

  Sayın Abonemiz;

  3078861 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek; Uydunet hizmetiniz ile ilgili bağlantı sorununun devam ettiği tespit edilmiştir.

  Duruma ilişkin olarak tarafımıza iletmiş olduğunuz 53********3 nolu telefon üzerinden B****** Hanım ile irtibata geçilmiş olup; konu hakkında yapılan incelemeler sonucunda İstanbul ilinde genel bir problem olduğu bilgisi verilmiştir.

  Genel arızanın sonuçlanması ile birlikte tarafınıza en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 27 Şubat
  12:24

  Sayın Abonemiz;

  3078861 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilerek; şikayete sebep olan arıza hakkında detaylı bilgi edinilmiştir.

  Daire içi kontrollerin bırakılan kayıtlara rağmen sağlanmadığını belirtmeniz üzerine, tarafımıza iletmiş olduğunuz 53********3 nolu telefon üzerinden B****** Hanım ile irtibata geçilmiş olup; 27-02-2015 tarihinde bina dahilinde hat yükselteç ayarının yapılarak, daire içi bağlantı kontrollerinin sağlandığı teyit edilmiştir.

  Hattınız ile ilgili problemin tekrar edip etmeyeceğinin tespit edilebilmesi için gerekli incelemeler devam etmekte olup, tarafınıza en kısa süreç aralığında geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 27 Şubat
  12:03

  Sayın Abonemiz;

  3078861 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.