02 Eylül 2013

Uydunet İlgisizlik ve Verilen Sözün Yerine Getirilmemesi!

Uydunet'in 3 yıldır müşterisiyim. 23. 08. 2013 tarihinde düzenlenen kampanyaya katılmak için Adana Şubesine başvurdum. 4-5 gün aranmayınca Adana' da ki teknik servisi aradım ama bana kendilerin döneceklerini söyleyerek telefonu kapattılar. Başvuru tarihinden itibaren 8 gün geçmesine rağmen kimse tarafından ne aranmadım ne de gecikme nedeniyle bilgilendirilmedim.

Çağrı merkezine 2 kez şikayette bulunmama rağmen hala bekliyorum. Akrabalarım Uydunet'in hizmet kalitesini beğenmemeleri nedeniyle başka firmaları seçmelerine rağmen ben değiştirmemiştim. Demek ki bir firmanın hizmet kalitesinin derecesi ona işiniz düştüğünde anlaşılıyormuş. Hala bir yetkiliden bir telefon bekliyorum...

Serkan 95 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1987369 numaralı şikayetize istinaden ekiplerimiz tarafından 12.09.2013 tarihi itibari ile kurulumunuzun gerçekleştirildiği görülmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1987369 numaralı şikayetize istinaden ekiplerimize gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmış olup en kısa süre içerisinde kurulumunuz tamamlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Serkan 06 Eylül 2013

  Geçen hafta yine bu siteden 1987369 nolu şikayetle Uydunet firmasını, başvuru yapmama rağmen kurulum yapmadıkları ve aramadıkları için şikayet etmiştim. Bir Hafta daha geçti ve hala bir yetkili bile aramadı. Müşterisini böylesine önemsemeyen bir firma ilk kez görüyorum. Kaç kez müşteri hizmetlerini arayıp derdimi anlattım, bu siteye şikayetlerde bulundum ama nafile. Herzaman aynı cümle -ekiplerimize ileteceğiz- Böylesine rekabetçi bir piyasada bu zihniyetle nasıl işleri yürütebiliyorlar anlamıyorum. Bakalım bir yetkili zahmet edip de bilgi verecek mi? Bekliyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın Abonemiz, 1987369 numaralı şikayetize istinaden ekiplerimize gerekli yönlendirme ve bilgilendirme yapılmış olup en kısa süre içerisinde kurulumunuz tamamlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön