Uydunet İlgisizler!

Ömür Ö. |

Pazar günü Uydunet modemimi durdum ve hasar gördü sinyal gücü düştü müşteri hizmetlerini aradım, arıza kaydı bildirdim, yetkili kişi geldi modemi tamire göndereceklerini, bana da test cihazı vereceklerini söylediler. 2 gün geçti ne gelen ne giden var, aradım beni bilgilendirdiklerini, modemin kendim yaptırmam gerektiğini söylemişler. Kimse gelmedi, gelmeden gelmişler gibi not düşmüşler, olsun 1 ay taahatüm kaldı, artık arasanızda bulursunuz bir müşteri gitti!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  11:52

  Sayın Abonemiz;

  4521411 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • Ömür Ö.
  31 Aralık
  09:44

  Pazar günü Uydunet modemimi durdum ve hasar gördü sinyal gücü düştü müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı bildirdim yetkili kişi geldi modemi tamire göndereceklerini bana da test cihazı vereceklerini söylediler 2 gün geçti ne gelen ne giden var aradım beni bilgilendirdiklerini modemin kendim yaptırmam gerektiğini söylemişler kimse gelmedi gekmeden gelmişler gibi not düşmüşler olsun 1 ay tahatudum kaldı artık arasanızda bulursunuz 1 müşteri gitti

 • 30 Aralık
  14:19

  Sayın Abonemiz;

  4521411 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 29 Aralık
  13:57

  Sayın Abonemiz;

  4521411 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.