29 Aralık 2015

Uydunet İlgisizler!

Pazar günü Uydunet modemimi durdum ve hasar gördü sinyal gücü düştü müşteri hizmetlerini aradım, arıza kaydı bildirdim, yetkili kişi geldi modemi tamire göndereceklerini, bana da test cihazı vereceklerini söylediler. 2 gün geçti ne gelen ne giden var, aradım beni bilgilendirdiklerini, modemin kendim yaptırmam gerektiğini söylemişler. Kimse gelmedi, gelmeden gelmişler gibi not düşmüşler, olsun 1 ay taahatüm kaldı, artık arasanızda bulursunuz bir müşteri gitti!

Ömür 252 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi31 Aralık 2015

  Sayın Abonemiz; 4521411 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ömür31 Aralık 2015

  Pazar günü Uydunet modemimi durdum ve hasar gördü sinyal gücü düştü müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydı bildirdim yetkili kişi geldi modemi tamire göndereceklerini bana da test cihazı vereceklerini söylediler 2 gün geçti ne gelen ne giden var aradım beni bilgilendirdiklerini modemin kendim yaptırmam gerektiğini söylemişler kimse gelmedi gekmeden gelmişler gibi not düşmüşler olsun 1 ay tahatudum kaldı artık arasanızda bulursunuz 1 müşteri gitti

 • Kablo Net Temsilcisi30 Aralık 2015

  Sayın Abonemiz; 4521411 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi29 Aralık 2015

  Sayın Abonemiz; 4521411 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön