03 Şubat 2014

Uydunet Hizmet Kalitesizliği.

Kablolu tv+ Uydunet paketi aboneliğimi 01.02.2014 tarihi itibari ile almaya başladım. Uydunet'in almak zorunda bıraktığı kalitesiz çekim gücü olan kablosuz modem; Sadece bulunduğu odada ki bilgisayarlara erişim imkanı sağlamakta 5m mesafe dışına çıkıldığında erişim kesilmektedir. Söz konusu tarihinden beri sürekli sorunumun çözümü için müşteri hizmetlerini aramaktayım.

Ne yazık ki baştan savma bilgi ve cevaplar karşısında mağduriyetim giderilmemekle beraber evde bekletilerek zamanım gasp edilmektedir. Geri aradığımda "ekiplerimiz gelmiş sorununuz çözülmüş" denmekte "dilerseniz yeni bir arıza kaydı oluşturalım"cevabı verilmektedir. Modemimin acilen değiştirilmesi yada hizmetin iptalini istiyorum.

Ruhan 115 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi07 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz ; 2272710 numaralı şikayetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup hizmetlerinizin iade işlemini gerçekleştirdiğiniz tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ruhan06 Şubat 2014

  internet aboneliği düşünenlerin kesinlikle uydunetten uzak durmalarını tavsiye ederim.

 • Ruhan04 Şubat 2014

  Mesai saatlerim size bildirilmiş yapılacaksa 4:30 dan sonra gerekli işlerin yapılması tarafımca talep edilmesine rağmen sırf şu mesajı yayınlayabilmek için gösterdiğiniz çabayı sorunumun girerilmesi için çözseydiniz bütün bunlara gerek kalmayacaktı. Müşeri hizmetlerinile bugün itibari ile saat 5 te tekrar iletişime geçmeme rağmen yine yeniden ısrarla bir arıza kaydı daha oluşturulmuş beklenmem tembihlenmiştir. Hizmet anlayışınız tarafımca bir algıya oturtulmamakla birlikte mevcut talebimi yinelemekte zaruriyet görüyorum. Lütfen müşteri hizmetleriyle daha fazla muhattap bırakılmadan gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

 • Kablo Net Temsilcisi04 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2272710 numaralı şikayetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanılacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2272710 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön