Uydunet Hizmet Kalitesi Yetersiz!

Faruk A. |

1 Aydır arıza kaydı bırakıyorum, modem arızalandı. Fiyasko call center savaşından sonra, yarın gün içinde gelecekler diyorlar. Tamam da ben işimi gücümü bırakıp ev de oturup sizi mi bekleyeceğim! Saat 22. 00'a kadar hizmet veriyoruz diyorsunuz ama akşam 18. 00 dan sonra arıza kaydı bırakmanız gerekiyor dediniz. Eee onu da yaptık, bu sefer de garanti vermiyoruz yarına kalabilir diyorsunuz. Bu nedir ya ? Sizinle uğraşmaktan yoruldum.

Hattımı tamamen iptal edeceğim ama ceza var diyorsunuz. Ama az kaldı sizden en kısa zamanda kurtulacağım. Şu modemi değiştirin bari de son aylarımda biraz internet hizmeti alalım. Tek iyi olduğunuz konu fatura kesme bravo.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  11:56

  Sayın Abonemiz,

  1799011 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 15 Mayıs
  10:44

  Sayın Abonemiz;

  1799011 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır.

  Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla