04 Ocak 2016

Uydunet Hız Yükselmiyor!

Müşteri hizmetlerini aradığım halde hızınız yükseltildi deniliyor fakat 1 gram hız yükseldiğini görmedim. Akşamları olsun, sabahları olsun insanların uyudukları saatlerde bile sitelere girdiğim halde 3 dakika bekletiyor. Çok takılmalar oluyor hususi bilgisayar değiştirdim, bilgisayardan dediler fakat internetleri çok kötü hizmetleri kötü. Para ile parasız hizmet vermiyorsunuz bize, para verdiğimiz halde hizmeti vermiyorsunuz. Her aradığımda aynı muameleyi görüyorum bıktım artık.

Tc 91 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi06 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4558500 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından sistem üzerinden bulunan telefon numarasından arama gerçekleştirilmiş olup Adnan Beye sistem üzerinden yapılan müdahaleler neticesinde arızanın giderilmiş olduğu bilgisi iletilmiş bulunmaktadır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür eder, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi05 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4558500 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi04 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4558500 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön