16 Ekim 2014

Uydunet Her Hafta Mutlaka Arıza Yapıyor.

Yaklaşık 1 yıldır Uydunet kullanıyorum. 1 yıl içinde haftada en az 1 kere genelde 2-3 kere internet bağlantı ve/veya yavaşlama sorunu yaşıyorum. Artık çağrı merkezini aramaktan bıktım. Ya uzaktan cihaza reset atıyorlar, ya ekip gönderiyorlar ya da genel sistem hatası deyip bekle diyorlar ama bir türlü sorun çözülemiyor. Maalesef ki 2 yıl taahhüt ettim ve iptal etmek için adeta şantaj yapar gibi 400-500 TL ödemem gerektiğini söylüyorlar. Sorun yaşatan onlar vebal ödemesi gereken ben. Artık Uydunet'in samimiyetine güvenmiyorum.

Cüneyt 534 Okunma

Cevaplar

 • Cüneyt 27 Ekim 2014

  Uydunet yetkilileri bir sefer aramışlar görüşemedik. 2 gün sonra ben aradım ve neden aradıklarını sordum. Farklı birimin beni aradığını tekrar arayacaklarını söylediler. Ben de şikayetimden bahsettim. Müşteri temsilcisi konuyu il müdürlüğüne aktaracağını ve özel şikayet notu alacağını en geç 30.10.2014 tarihine kadar bana çözüm il ilgili yanıt vereceklerini söyledi. Bu arada 10 gündür hemen hergün sıkıntılar devam ediyor. Arıza kaydı tekrar bıraktım. Gelen ekip cihazı değiştirdi. Fakat arıza devam ediyor. Bugün tekrar aradım genel bir arıza olduğunu gidermeye çalıştıklarını söylediler.

 • Kablo Net Temsilcisi25 Ekim 2014

  Sayın Abonemiz; 2754695 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimiz tarafından yönlendirilen teknik ekibinin yaptığı müdahale ile şebeke sinyalleri ve BDK dolabından kontrolller gerçekleştirilmiştir. Duruma ilişkin olarak daire içi kontroller ve modem değişikliği yapılarak arızanın giderildiği tespit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi24 Ekim 2014

  Sayın Abonemiz; 2754695 nolu şikâyetinize istinaden Yetkili birimlerimize yaşadığınız sorun hakkında ilgili yönlendirme yapılmış olup, gerekli kontroller yapılmaktadır. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi18 Ekim 2014

  Sayın Abonemiz, 2754695 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi16 Ekim 2014

  Sayın Abonemiz; 2754695 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön