23 Ocak 2014

Uydunet Haksız Yere Ceza Ödememi İstiyor

Uzun süredir kullanmakta olduğum hizmetleri 1ay önce gelen telefonla 24 ay taahhüt kapsamında uzattım. Fakat kullandığım internetin 50gblık kotası bana yeterli gelmiyor. 200gblık kotaya yükseltmek istediğimde arada 20tl fark ödemem gerekirken kampanyadan cayma bedeli olarak benden 435 TL para istiyorlar. İptal edildiğinde ödenmesi gereken parayı benden paket yükseltmek istediğimde de tahsil edeceklerini söylüyorlar.

3 yıldan fazladır aboneleri olduğum ve faturalarını geciktirmeyen bir müşteri olduğum halde bunu yapmaları hiç hoş olmadı. Hazır kapıma kadar başka firmadan fiber internet gelmişken ona geçmeyi düşünüyorum. İşimi görmeyen bir paket yerine cezayı 1 sefer de öder aboneliğimi iptal ederim.

Burak 105 Okunma

Cevaplar

  • Burak 27 Ocak 2014

    Üzgünüm ama abone olarak beni kaybettiler. 400 TL cezayı ödeyip aboneliğimi iptal ettiriyorum. Bir daha uydunet mi? ASLA!! Ne kendim kullanırım ne de çevremdekilere kullandırırım..

  • Kablo Net Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2251402 numaralı şikayetinize istinaden yapılan kontrollerde Maksimum Eğlence 55 TL kampanyasından yararlandığınız görülmektedir.Yararlanmakta olduğunuz kampanya gereği taahhüt süresince tarife değişim işlemi gerçekleştirilememektedir.Tarife değişimi gerçekleştirildiği takdirde taahhüt bozulacağından tarafınıza taahhüt bedeli yansıtılacaktır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2251402 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön