27 Ocak 2014

Uydunet Haksız Yere Alınan Ücretler!

2012 yılında başlatmış olduğum Uydunet ve kablotv aboneliğinde, ödemediğim faturalardan dolayı, hizmet kapatıldı ve aylar sonra icra mahkemesinden ihtarname geldi. Belirtilen tutarı ödemek zorunda kaldım ancak şimdi fark ettim ki hizmet kapatıldıktan bir kaç ay sonra tekrardan açılmış ve bir fatura daha çıkmış.

İadesini istiyorum. Ek olarak istenen parayı ödememe rağmen hala dava açık olarak görünüyor. Lütfen kapatın sonlandırın artık şu davayı. Hizmet numaramı hatırlamadığım için TC kimlik no yazdım.

Mustafa 203 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi02 Şubat 2014

  Sayın Abonemiz, 2257670 numaralı şikayetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilmiş olup, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla

 • Mustafa01 Şubat 2014

  İNCELEYİP DÖNECEĞİZ DEDİLER ANCAK HALA ARAYAN SORAN YOK

 • Mustafa29 Ocak 2014

  HALA BEKLEMEKTEYİM.

 • Mustafa27 Ocak 2014

  Firma tarafından aranıldım. Daha detaylı inceleme yapılmak üzere bölge müdürlüğüne şikayetlerimi ileteceklerini ve sonrasında mutlaka geri dönüş yapacaklarını belirttiler. Beklemekteyim.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın Abonemiz, 2257670 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön