13 Ağustos 2014

Uydunet Haksız Modem Bedeli İstiyor.

4 ay önce kampanyalı bir sözleşme imzaladım kampanyada peşin alır isem modem 60 tl 24 ay taahhüt yapar isem 72 tl görünüyordu bende taahhütlü yaptım fakat şimdi başka bir eve taşındığım için bende 175 tl modem bedeli isteniyor. Bu bedelin alınmamasını rica ediyorum. Modemin kalan bedelini benden kesilsin 20 ay + 3 tl.

Aykut 996 Okunma

Cevaplar

  • Aykut13 Ağustos 2014

    benim sorunum çözülmedi,

  • Kablo Net Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2623495 nolu şikâyetiniz ile ilgili yapılan incelemelerde Son Sürat İnternet Kampanyası' ndan yararlandığınız görülmektedir. İlgili kampanya kapsamında abonelerimizin talep etmeleri durumunda modem peşin 60 TL , 24 ay taksitli 72 TL olacak şekilde fatura edilmektedir. Modem ücreti 175 TL olup, Son Sürat Kampanyası'na özel modem fiyatında indirim uygulanmıştır. İlgili kampanya kapsamında imzalamış olduğunuz kampanya taahhütnamede aşağıdaki madde yer almaktadır; Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan aylık Uydunet tarife indirim bedelleri [tarife indirimi*ay]; (varsa) alınmayan Kablo TV kurulum ücreti (43 TL), (varsa) alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (35 TL) ve (varsa) alınmayan kablosuz modem bedeli (175 TL-alınan taksitler) tahsil edilecektir. Ancak taahhüt kapsamında aboneden tahsil edilecek olan bedellerin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, kampanya kapsamında alınmayan ücretler toplamından düşük olması halinde abone lehine olan tutar tahsil edilir. Abonelik sözleşmesine hızlı erişim için http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/taahhutname/2014/turuncu-firsat.pdf linkini kullanabilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Sayın Abonemiz; 2623495 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön