24 Nisan 2015

Uydunet Haksız Kazanç!

Ben uzun zamandır Uydunet kullanıcısıyım daha önce pek bir sıkıntı yaşamadım ama son taşındığım evde her zaman bir sorun oldu her ay en 1 defa aramak zorunda kaldım, en sonuncusu bu ay oldu benim internet 25 Mbit ama ben bu hep 3 Mbit kullandım aradım şikayetimi belirtim.

Servis elemanları geldi kontrol etti normal çıktı ama ben demek ki aramamı beklemişler,neyse şimdi gelmişler bana kotanızı doldurduğunuz için hızınız 3 Mbit düşürülmüştür diyorlar, ben zaten ayın başından beri 3 Mbit kullanıyorum daha nereye düşüreceksiniz anlamadım ki, bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Çevremden hiç kimseye sizi önermeyeceğim bundan önce soranlara tavsiye ediyordum. Hakka internet kapattıra bilirim de.

İbrahim 607 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi25 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3197833 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontroller sonucunda 1209948640 hizmet numaralı abonelik kapsamında yapılan kontrollerde 10 Mbps 50 GB Ekosınırsız tarife kapsamında 50 GB adil kullanım kotanız bulunmaktadır. Nisan-2015 dönem aylık kota kullanımınız(son 12 saat hariç) 56 GB olduğu görülmektedir. Fatura dönemi içerisinde adil kullanım kotası dolduğu için download hızınız 3 mbps 'e kadar yavaşlatılmakta ve kota aşımı ile ilgili tarafınıza herhangi ek bir ücret yansıtılmamaktadır. Ayın 1 'i itibariyle kotanız sıfırlanarak hızınız tekrar 10 mbps 'e yükseltilmektedir. Dilerseniz online.turksatkablo.com.tr Online İşlemler menüsüne müşteri numaranız ve online şifreniz ile giriş yaparak Kota Takip bölümünden kotanızı takip edebilirsiniz. Online Şifre gönderim ve Kişisel bilgi güncelleme işlemleri güvenlik teyidi gerektiren bir işlem olduğundan Hat sahibi 444 0 126 Türksat Kablo Çağrı merkezimizi arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi24 Nisan 2015

    Sayın Abonemiz; 3197833 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön