Uydunet Haksız Fatura!

Sevgi G. |

Uydunet adı altında yanıltıcılık yapan bu firma,kapattırdığım Uydunet bağlantımın ardından 2 yeni fatura kesmiştir. Kapattırmak istediğimde geçmiş borçlarımı faiziyle birlikte ödemem gerektiğini söylediler ve ödedim. 21.10.2013 son ödeme tarihli eski hizmet numaram(1017580291) üzerine yeni bir fatura gözüküyor.

Ayrıca yeni hizmet numarama da, kapattırırken yeni faturam olmadığı ve Ekim ayında da fatura kesilmeyeceğini belirtmelerine rağmen kesilmiştir. Ankara İl Müdürlüğü telefonlarıma cevap vermemiştir. Haksız fatura sebepleri de ön iptal talebimin düşmesiymiş. Tam bir tuhaflık, gerekli yerlere müracaat edeceğim. Faturaları da kesinlikle ödemeyeceğim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  21:15

  Sayın Abonemiz,

  2059460 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontroller sağlanmış olup, geçmiş dönemlerden kalan gecikme bedelleri ödenmemiş olması nedeni ile ekim ayında ödenmesi gereken son faturanızın çıktığı görülmektedir.

  Abone faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin aylık ödemelerini yapmakla yükümlüdür. Faturanın adrese ulaşmaması halinde Abone, fatura bilgi ve tutarını ile tahsilât noktalarını gelen faturadan, Türksat kurumsal web sitelerinden, Türksat Abone Merkezleri ve Türksat Çağrı Merkezi’nden ve Türksat’ın belirleyeceği diğer yerlerden öğrenerek belirtilen tahsilat noktalarına öder. Fatura belirtilen son ödeme tarihine kadar ödenmeyen fatura bedelleri için Türksat ücret tarifesinde belirtilen oranda gecikme bedeli uygulanır. Abone tarafından fatura bedelinin ödenmemesi halinde TURKSAT, aboneliği tek taraflı olarak iptal edebilir veya hizmeti kesebilir. Ödenmemiş borcu olduğu halde aboneliğin devam etmesi durumunda, Abonenin ödeme yükümlülüğü ortadan kalkmaz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 11 Ekim
  17:21

  Sayın Abonemiz,

  2059460 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla