08 Temmuz 2013

Uydunet Giderek Artan İnternet Kesintileri!

Türksat Uydunet kullanıcısı olarak son bir sene içerisinde giderek artan miktarda internet problemi yaşamaktayım. Özellikle son bir kaç aydır iki günde bir arıza kaydı bırakmaktayım. Görüşmelerimiz esnasında bulunduğumuz mahalleye hizmet saplayan dağıtıcı da sorun olduğunu ve gidereceklerini söylemelerine rağmen bir aksiyon alınmadı.

Yaklaşık 50 kez arıza kaydı bırakmak zorunda kaldım. Bakırköy'ün merkezinde sağlıklı hizmet veremeyen bir kuruluşun nerede sağlıklı hizmet sunacağını merak ediyorum. Bu şikayetimi iletebilmek için bile cep telefonu üzerinden 3G paylaşımı yapmak zorunda kaldım.

Taylan 47 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1887290 numaralı şikâyetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikâyetinizin sonuçlandığı tarafınızdan teyit edilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sayın Abonemiz; 1887290 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön