Uydunet Genel Arıza!

Gizem K. |

İki gündür Şişli bölgesinde genel bir arıza mevcut. Ne zaman düzeleceğini de bilmiyorlar. Tam final döneminde, mobil internetim olmayabilir. Olsa bile buna harcamak istemiyor olabilirim. Ona para harcamak istemeyebilirim. Çünkü nasılsa evimde internet var? Teledünya (Türksat) - Uydunet dolayısıyla mağdur durumdayım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  14:30

  Sayın Abonemiz;

  5564209 nolu şikâyetinize istinaden teknik birimlerimiz tarafından gerekli kontroller sağlanmış olup mevcut durumda belirttiğiniz sorunun giderildiği, sizlerle yapılan görüşmede teyit edilmiştir.

  Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 23 Mayıs
  17:02

  Sayın Abonemiz;

  5564209 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemelerde bölge kapsamında fiber optik kablo arızası meydana gelmiştir. İlgili birimlerimiz tarafından çalışma ve incelemeler devam etmektedir.

  Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 23 Mayıs
  14:51

  Sayın Abonemiz;

  5564209 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.