17 Nisan 2013

Uydunet Garantiden Gelen Modemimi Getirmiyorlar!

Şubat ayında 2.defa garantiye gönderdiğim modemim Konya'ya 2 hafta önce geldi servis sürekli arıyor ve müsait olduğum saati belirtiyorum bana servis elemanlarına bilgi verip göndereceklerini söylediler.

Dün dayanamadım yetkili Konya servisini aradım ve modemimin büyük bir ihtimalle aynı arızayı tekrar verebileceğini uygun olduğum saat dilimini ve daha önemlisi modemin garantisinin bitebileceğini eğer süreyi uzatırlarsa ve servise tekrar giderse arıza için ücret talep edeceklerini bunun suçlusu kendileri olacağını belirttim tekrar servisi yönlendireceklerini söylediler.

Geçen defa servise gittiğinde 5 gün içinde Konya'ya gelmesine rağmen modemi yaklaşık 35 gün sonra getirdiler. Ciddiyet yok.

Yavuz 39 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1748600 nolu şikayetiniz ile ilgili yapılan incelemede modeminizin garanti kapsamında servise gönderilmek üzere alındığı görülmektedir.Modeminizin servisten geldiğinde arıza oluşturması durumunda garanti süresi bitmemiş olması sebebiyle tekrar gönderilebilecek ya da modem değişimi yapılabilecektir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Abonemiz; 1748600 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön