Uydunet Fazla Fatura Gönderdi!

İsmail A. |

Eylül ayında taşeron firma aracılığıyla 10 Mbits Eko sınırsız paketine geçtim. Geçiş sırasında fatura tutarımın değişmeyeceği söylendi. Ancak geçişten itibaren her ay fazla fatura ödedim. Uydunet Müşteri hizmetlerini aradım hatanın düzeltileceğini ilettiler ancak bir sonuç alamadım. Haksızlığın giderilmesini ve ödemiş olduğum fazla tutarların tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Para İadesi Yanlış/Habersiz Tahsilat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  17:17

  Sayın Abonemiz,

  2160103 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için 10.12.2013 tarihinde tarafınızla iletişime geçilmiş olup ilgili ses kaydınızın dinlendiği ve herhangi bir hatalı bilgi aktarımı tespit edilmediği bilgisi iletilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 09 Aralık
  12:19

  Sayın Abonemiz,

  2160103 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla