Uydunet Evimin Dışındaki Kablolu TV Kablosunun Ücreti

Muzaffer P. |

10 yıllık Kablo tv abonesiyim 5-6 ay önce taahhüt vererek HD yayınına abone oldum benden önceki ev sahibinin de bi 10 yılda onun aboneliği varmış ben sene 2004 de abone olduğumda yeni kablo çekmeden eski kablo üzerinden kablo tv bağlantısını yaptılar.

Aynı kablo üzerinden HD. Yayından yani 20 Yıllık kablo üzerinden yayın verdiler ulusal kanallara ulaşılmıyor sinyal yok sinyal yok, seyrediyoruz ha bu sinyal yok seyretmek için 5 tl fazladan ödüyorum, evin dışındaki kablo arıza yapmış 20 metre kablonun değişimi için 60 tl istiyorlar, aylık 45 tl ödüyorum 10 gündür bağlamadılar evin dışındaki kablonun parasını ödersem İnternet'i ve TV'yi bağlarlarmış, yok artık diyorum başka bir şey demiyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer P.
  09 Mart
  10:46

  benim sikayetim onlarin prosudur geregi yanlis oldugunu iddia ediyorlar ben esnafim 60tl.fazladan verecek durumumda var cok sukur ama veremeyecek yulerce binlerce insan var yazik gunah degilmibu sacma prosudurlerini sinsile yoluylada yayiyorum bikmayacagim usanmayacagim

 • 05 Mart
  14:12

  Sayın Abonemiz,

  2329805 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınızla yapılan görüşmede yaşamış olduğunuz kablo sorununa yönelik binanızdaki dağıtım kutusundan dairenize kadar olan kabloların sorumluluğunun tarafınıza ait olduğu bilgisi iletilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 05 Mart
  10:25

  Sayın Abonemiz;

  2329805 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla