19 Eylül 2013

Uydunet Elinde Yeterli Modem Olmadığı Halde Taahhüt Alıp Bekletiyor!

09.09.2013 tarihinde telefonla bir taahhütlü Uyduney 20MB+Teledünya kampanyasına geçip geçmeyeceğim soruldu ben de kabul ettim. Teknik servisten aranıp gün alınacağı bildirildi. Aradan birkaç gün geçmesine rağmen kimse aramadı. Ben aradığımda ise teknik servisin beni arayacağı söylendi.

Arayan olmayınca tekrar iletişime geçtim bu sefer ellerinde modem olmadığını söylemek zorunda kaldılar. Ellerinde modem olmadığı halde neden bana ısrarla kampanyaya geçirmek istediklerini sorduğumda cevap alamadım.

Eğer bu ay sonuna kadar gelip kurulumu yapmadıkları halde yeni ücret üzerinden fatura gelirse tüketici haklarına başvurup hakkımı arayacağım.

Servin 298 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2020274 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrol yapılmış olup kurulum işleminiz tamamlanarak hizmetiniz kullanıma sunulmuştur. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Servin'in Teşekkür Mesajı24 Eylül 2013

    24.09.2013 tarihinde gelip bağlantımı gerçekleştirdiler.Umarım bundan sonra daha kısa süre içinde buraya gerek kalmadan sorunlarımı çözebilirim kendileriyle.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 2020274 numaralı şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön