Uydunet Düşük Sinyal Sorunu!

Murat A. |

Yaklaşık üç aydır evde internet kullanamıyoruz. Gelen sinyal cep telefonunda resimleri açmaya bile yetmiyor. Arıza kaydı açtırıyoruz, iki gün sinyal yüksek üçüncü gün yine eskiye dönüyor. Son iki arıza kaydımızda herhangi bir düzelme de olmadı. Durumu bildiriyoruz, sinyali yükselttik arızayı düzelttik diye merkeze bildiriyormuş ekipler. Merkez benim telefonumda sinyali görebiliyorken, kendi ekibi hallettik dediği sinyalin ne durumda olduğunu niye kontrol etmiyor? Hem faturalarımı düzenli ödeyip, hem de kuruma kontrol memurluğu mu yapacağım ben. Bir de 24 ay taahhüt aldılar, alırlarken her türlü güvenceyi veriyorlar, şimdi ben alamadığım hizmetin parasını ödüyorum, sözleşmemi bitirirsem bir de ceza mı ödeyeceğim. Ha bir de yarın 9 ile akşam 5 arası evde misiniz? Hayır değiliz, her normal insan gibi biz de işte çalışıyoruz. Hafta sonu açılan arıza kaydında da gelmediler ki. Neyin kaydı?

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  11 Mart
  15:08

  Her arıza kaydından sonra bir gün çalışıp diğer günler düşük sinyal nedeni ile internetimiz verimli çalışmamaktadır. Son olarak bu akşam 22:35 civarı arıza kaydı bırakmak için aradığım çağrı merkezindeki arkadaşımızın saygısız tavırları bizi çileden çıkarttı. "Kablo takıp dene" o zaman biz niye wifi kullanıyoruz, gecenin bu saatinde kabloyu nasıl temin edeyim. Wifi modem alırken kabloyu atmayayım çalışmazsa ilerde denemek için lazım olur mu diyeceğim. Kendi teknik elemanlarının bilgisayarımdan baktıkları sayacın gösterdiği sinyal gücünü söylüyorum, burada normal gözüküyor, onlar doğru çalışmaz diyor. İnternet çalışmıyor sayfalar açılmıyor diyorum hala bana kablo takın deneyin diyor. Arıza kaydı aç gelip baksınlar diyorum, "ben de size kablo takın deneyin diyorum" diyor. Öncesinde açılan arıza kayıtlarının sayısını unuttum, hizmet numaramızı ezberledim, aramaktan da bıktım.

 • 07 Mart
  11:48

  Sayın Abonemiz;

  5021037 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek arıza ekiplerimiz tarafından 04.03.2016 Cuma akşamı adreste gerekli işlemlerin gerçekleştirildiği, modem sinyallerinizin standart değerlerde olduğu yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 06 Mart
  11:24

  Sayın Abonemiz;

  5021037 nolu şikâyetinize istinaden Uydunet sorununuza ilişkin kontrol sağlanabilmesi adına tarafınız ile irtibata geçilmiş olup adreste bulunulmaması üzerine inceleme gerçekleştirilememiştir.

  Akşam saatlerinde adrese geçtiğinizde yeniden kontrol sağlanarak sorun yaşanması durumunda çağrı merkezimiz üzerinden destek alabileceğiniz bilgisi iletilmiştir.

  Yarın gün içerisinde durumu ilişkin teyit alınabilmesi adına tarafınız ile yeniden irtibata geçilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 04 Mart
  16:40

  Sayın Abonemiz;

  5021037 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek, şikayete sebep olan arıza ile ilgili detaylı bilgi edinilmiş olup arıza kaydınızın oluşturulduğu bilgisi verilmiştir.

  Neticelenmesi ile birlikte tarafınıza tekrar geri dönüş gerçekleştirilecektir.

  Saygılarımızla.

 • 04 Mart
  09:35

  Sayın Abonemiz;

  5021037 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.