19 Ekim 2015

Uydunet Dertsiz Başıma Dert Almışım!

Uydunet'te bir sözleşme imzaladım imzalamaz olaydım, neredeyse 1 yıldır her gün internet sorunumu hallettirmek için bunları arıyorum. Ben aramaktan sıkıldım bunlar ekip gönderiyoruz diye avutmaktan sıkılmadılar.

En son 18.10.2015 tarihinde saat 22:40 civarında yine kayıt bırakmak için aradım telefonu M**** diye bir bayan cevapladı. Personel numarası 221**. Bayan muhtemelen derdimi tam kavrayamadı, kendisine kayıt bırakıyorsun ama gelmediklerini belirttim, benden adres teyidini istedi. Kendisine papağan gibi 10 saatte bir adres teyidinde bulunmaktan sıkıldığımı işlerini düzgün yapmadıklarını anlatmaya çalışmama rağmen adresimi vermezsem şikayet oluşturmayacağını söyledi...

Gültekin 208 Okunma

Cevaplar

 • Gültekin 25 Ekim 2015

  Allah belanızı versin

 • Gültekin 25 Ekim 2015

  Ulan neden sorunu halletmiyorsunuz küfür edeceğim artık

 • Kablo Net Temsilcisi21 Ekim 2015

  Sayın Abonemiz; 3982323 nolu şikâyetinize istinaden; çağrı merkezimiz üzerinden oluşturulan arıza kayıtlarında kalite standartları gereği abonelerimizden adres teyidi alınması zorunludur. Bu nedenle müşteri temsilcimiz tarafından tarafınızdan adres bilgisi talep edilmiştir. Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile tarafınızdan özür dileriz. Yaşamış olduğunuz arıza durumunuzun çözümlenebilmesi adına 19231530 nolu kaydınızın neticesinde yetkili birimlerimiz tarafından teknik ekibimize sorunun çözümlenmesi asına talimat verildiği belirtilmektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi19 Ekim 2015

  Sayın Abonemiz; 3982323 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

 • Gültekin 18 Ekim 2015

  Kendisine adresi 10 saat önce verdiğimi hatta her gün kayıt bıraktığımı mevcut adresimin değişmediğini söylememe rağmen bu talebini diretip durdu bende oluşturmazsan oluşturma zaten bir haltı düzeltemiyorsunuz diye cevap verip telefonu kapattım. Ey Uydunet ya aylardır çektirdiğin rezilliği düzelt ya da boşa ödediğim paralarımı bana geri iade et yeter artık

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön