19 Nisan 2016

Uydunet Çözüm Üretemiyorsunuz!

Yaklaşık 2,5- 3 yıldır Uydunet kullanıcısıyız ve bu süre içinde belirli aralıklarla arıza kaydı açtırdık. Arıza özetle, kronikleşen bağlantı problemleri; yavaşlık, stabil olmama. Ayrıca nitelik yoksunu davranışları da cabası. Özetle 1- Telefon açıp arıza kaydı açtırırsın (tabi şikayetini kendi anladığı dille kafasına göre yazar). Sana ertesi gün teknik ekip gelicek derler kayıt oluştururlar. 2- Ertesi gün ve belki bir iki gün daha beklersin, sonra tekrar ararsın sonuç almak için. Size şu durumdan dolayı kayıt açmışlar derler sen de anlarsın ki kafasına göre bir şeyler uydurmuş ve ekler bilmem ne mailine hız testi yap resmini çek gönder 3- Dediklerini yaparsın. Ve evde olduğun uygun bir saati belirtirsin, çünkü ekiplerin geleceğini belirtir. 4- O gün gelmezler ve sen tekrar ararsın, öğrenirsin ki merkezden sinyal göndermişler her şey düzgünmüş ve arıza kapatılmış.

Gamze 212 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi19 Nisan 2016

    Sayın Abonemiz; 5333470 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapıldığı ve teknik birimlerimiz tarafından alınan bilgi doğrultusunda yaşanılan sorun giderilmiş olduğu teyit edilmiştir. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Nisan 2016

    Sayın Abonemiz; 5333470 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön