Uydunet Çözülemeyen Sorunum!

Şener Ş. |

5 aydır sorun yaşamadığım internetimde 1 aydır çözemedikleri sorunlar yaşıyorum. İnanılmaz yüksek ping alıyorum. Online oyun oynamak tam bir işkence oda oynanabilirse. Gelen teknik servis bazı TV hatlarını iptal dedim sinyal düzeldi deyip gittiler ancak sorunum düzelmedi. Bana üstüne birde masraf çıkarttılar masaüstü PC' ye wireless bağlantı çubuğu aldırdılar ama sorunum hala devam ediyor. Eğer diğer servis sağlayıcılar gibi hizmet veremeyecekseniz. Hattımı iptal etmenizi isteyeceğim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  14:13

  Sayın Abonemiz;

  3305704 nolu şikâyetinize istinaden oluşturulan arıza kaydınızın neticesi ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek ekiplerimizin yapmış olduğu müdahale sonrasında ping değerlerinizi 100-150 aralığına gerilediği ancak henüz sorunun devam ettiğini belirtmeniz üzerine sistem üzerinde kayıtlı e-posta adresinize mail yolu ile bilgilendirme yapılacağı ve görüşmelerin bu yönde devam edeceği bilgisi iletilmiştir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 16 Haziran
  15:45

  Sayın Abonemiz;

  3305704 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup hat ve modem sinyal değerlerinizin kontrol edilerek, modem ile ilgili yazılım güncelleme işleminin yapılmış olduğu tespit edilmiştir.

  Yapılan işlemler sonrasında hizmetiniz ile ilgili kontrol sağlama imkanınızın olmadığını belirtmeniz üzerine, şikayete sebep olan arızanın çözümlenmiş olduğu hususunda tarafınızdan bilgi alabilmek için tekrar geri dönüş sağlanacağı belirtilmiştir.

  Saygılarımızla.

 • 15 Haziran
  13:17

  Sayın Abonemiz;

  3305704 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi alınarak belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 15 Haziran
  11:23

  Sayın Abonemiz;

  3305704 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.