15 Haziran 2015

Uydunet Çözülemeyen Sorunum!

5 aydır sorun yaşamadığım internetimde 1 aydır çözemedikleri sorunlar yaşıyorum. İnanılmaz yüksek ping alıyorum. Online oyun oynamak tam bir işkence oda oynanabilirse. Gelen teknik servis bazı TV hatlarını iptal dedim sinyal düzeldi deyip gittiler ancak sorunum düzelmedi. Bana üstüne birde masraf çıkarttılar masaüstü PC' ye wireless bağlantı çubuğu aldırdılar ama sorunum hala devam ediyor. Eğer diğer servis sağlayıcılar gibi hizmet veremeyecekseniz. Hattımı iptal etmenizi isteyeceğim.

Şener 621 Okunma

Cevaplar

 • Kablo Net Temsilcisi17 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3305704 nolu şikâyetinize istinaden oluşturulan arıza kaydınızın neticesi ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek ekiplerimizin yapmış olduğu müdahale sonrasında ping değerlerinizi 100-150 aralığına gerilediği ancak henüz sorunun devam ettiğini belirtmeniz üzerine sistem üzerinde kayıtlı e-posta adresinize mail yolu ile bilgilendirme yapılacağı ve görüşmelerin bu yönde devam edeceği bilgisi iletilmiştir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi16 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3305704 nolu şikâyetinize istinaden tarafınızla irtibata geçilmiş olup hat ve modem sinyal değerlerinizin kontrol edilerek, modem ile ilgili yazılım güncelleme işleminin yapılmış olduğu tespit edilmiştir. Yapılan işlemler sonrasında hizmetiniz ile ilgili kontrol sağlama imkanınızın olmadığını belirtmeniz üzerine, şikayete sebep olan arızanın çözümlenmiş olduğu hususunda tarafınızdan bilgi alabilmek için tekrar geri dönüş sağlanacağı belirtilmiştir. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi15 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3305704 nolu şikâyetiniz ile ilgili tarafınızla irtibata geçilerek yaşamış olduğunuz sorun hakkında tarafınızdan bilgi alınmış olup, duruma ilişkin detaylı kontrol sağlanabilmesi için tarafınızdan müsait olduğunuz gün ve zaman dilimi hakkında bilgi alınarak belirtmiş olduğunuz zaman dilimi içinde adresinize teknik ekibimizin yönlendirileceği bilgisi aktarılmıştır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi15 Haziran 2015

  Sayın Abonemiz; 3305704 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön