08 Nisan 2016

Uydunet Çözülemeyen İnternet Problemi.

Yaklaşık 4 aydır sürekli internette kopma ve hız sıkıntısı yaşıyorum. Taahhüt edilen internet hızı ile aldığım internet hızı arasında uçurumlar olduğu gibi son dönemlerde sayfa açamayacak raddeye geldim. Çağrı merkezine ekip geldi sıkıntım çözülmedi deyince "Ne yapalım o zaman" gibi bir cevapla karşılaşıyorum. Gelen ekipler önce binada sıkıntı var düzeltiyoruz deyip hiçbir şey yapmadan gittiler ardından da sizin kablolar hasar görmüş o yüzden olmuş ama siz eski müşterimizsiniz 2. taahhüdü vermişsiniz o yüzden tekrar 90 TL kablo parası istiyoruz diyorlar ki sıkıntının kablodan olup olmadığına dair bana hiç bir garanti veremiyorlar. İkinci olarak Kasım ayında bıraktığım şikayet üzerine Antalya il müdürü arayıp "bizzat" kablo bırakacağını belirtti ancak kendilerinden eser yok. Uydunet hizmeti satıp sonra iş bilmez teknik taşeronlara ve çağrı merkezi temsilcilerine işi bırakıyor.

Nur 238 Okunma

Cevaplar

  • Nur'un Teşekkür Mesajı08 Nisan 2016

    Kablo sıkıntısını çözdüğünüz için teşekkürler.

  • Kablo Net Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın Abonemiz; 5265652 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilerek arıza ekiplerimiz tarafından hasarlı kablo değişimi sağlanmış olup sorunun giderildiğine dair teyit alınmıştır. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi08 Nisan 2016

    Sayın Abonemiz; 5265652 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön