29 Haziran 2015

Uydunet Çağrı Merkezi Sorun Çözememe ve İnternet Bağlantısı Hızı Sorunu!

İletişim hattından ve online olarak yapmış olduğum başvurudan memnuniyetsizliğimi bildirdim. Ancak bu konuda herhangi bir yardım alamıyorum. Gerek müşteri hizmetlerinizde çalışan arkadaşların sorun çözebilme yeteneklerinin olmaması gerekse internet bağlantısının kötü denilecek kadar bile kötü olması nedeniyle sorunumu size aktarmak istedim.

Sürekli olarak bakım çalışmalarının veya şebeke hattından kaynaklanan sorun olduğu söylenmekte. Artık bakım çalışmalarınıza bir son verip hizmet işlemine geçebilmeniz ümidi içerisindeyim. Aynı cümlelerin kurulmasından bıkmış ve cevabınızın ne olacağını ezberlemiş bulunmaktayım ama yine de sorunumu bu kanal üzerinden de duyurmak istiyorum.

Yusuf 233 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Sayın Abonemiz; 3339004 nolu şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde bulunduğunuz bölgede iyileştirme çalışmalarının yapıldığı tespit edilmiştir. Yapılan çalışmalar kapsamında abonelerimiz kısa süreli etkilenebilmektedir. Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir. Çalışmaların tamamlanması ile birlikte sorununuzun devamı halinde 7/24 444 0 126 Türksat Kablo çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilir dilerseniz duruma ilişkin detaylı kontrol sağlayabilmemiz için www.sikayetvar.com üzerinden tarafımıza bilgi iletebilirsiniz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo Net Temsilcisi29 Haziran 2015

    Sayın Abonemiz; 3339004 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön