Uydunet Bursa Bölge Müdürlüğünde Nakil İşlemleri...

Leyla Ö. |

4 yıldır Kablo tv Uydunet ve Teledünya kullanıcısıyım. İstanbul Güngören'den Bursa Beşevler'e taşındım ve hizmeti kullanmaya devam etmek için Bursa Bölge Müdürlüğüne dilekçemi faksladım.

10 gündür sürekli aramama rağmen hiç bir muhatap bulamadım, telefonlar açılmıyor
bulunduğum sokakta hizmet var ama oturduğum binada yok bununla alakalı yazdığım dilekçeye cevap alamadığım için bir muhatap bulurum umuduyla buraya yazıyorum, umarım en kısa zamanda ilgilenirsiniz kullanmadığım hizmete para ödemek istemiyorum, buradan da bir sonuç alamazsam aboneliğimi iptal ettirip başka bir İnternet sağlayıcısından hizmet alacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Leyla Ö.
  02 Mayıs
  17:05

  bulunduğum sokakta hizmet olduğu hatta yan binada hizmet kullanıldığı halde oturduğum binaya hizmet verilememesi gerçekten enteresan.güngörene taşındığımda yinee binada hizmet bulunmuyordu ama başvurudan bikaç gün sonra binaya hizmet getirdiler..sınırlı hizmetiniz için teşekkürler aboneliğimi iptal ettiriyorum

 • 29 Nisan
  16:40

  Sayın Abonemiz;

  2419847 numaralı şikayetinize istinaden dilekçenizin sisteme alındığı ve yapılacak olan işlemler hakkında yetkili birimlerimiz tarafından tarafınızla irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla

 • 28 Nisan
  10:47

  Sayın Abonemiz;

  2419847 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla