18 Haziran 2016

Uydunet Bu Kadarda Olmaz Artık!

24 ay taahhütlü Uydunet abonesiyim. 2.5 aydır adresi dışında Güllük'te ikamet etmekteyim. Kullanmama rağmen taahhütüm gereği her ay borcumu ödemekteyim. Bugün telefonuma gelen bir mesaja gerçekten güleyim mi ağlayayım mı kararsızım? Adil kullanım hakkınızı %80 aşmış bulunuyorsunuz yazıyordu. Allah aşkına 2.5 aydır adresi dışında bulunan ve interneti hiç kullanmayan üstelikte kullanmadığım internetin bile parasını taahhüdü gereği ödeyen biri nasıl kota aşar? Demek ki kullandığım zamanlarda da kotayı aşmadığım halde internet hızım 3 GB da düşürülüyormuşta ben gariban yutuyormuşum! Firmayı aradığımda gariban yetkili kızcağız da ne diyeceğini şaşırdı. Kendi de ağzıyla ifade ediyor 2.5 aydır interneti kullanmıyorsunuz diye... ? Şimdi sayın firma yetkililerinde acilen bir açıklama ve şahsımdan özür dilenmesini talep etmek sanırım en doğal hakkım. Acilen bekliyorum cevabı?

Ercüment 753 Okunma

Cevaplar

 • Ercüment 18 Haziran 2016

  Haziran ayıda Şirketinizce tarafıma gönderilen SMS mesajınız telefonumda kayıtlı bulunmaktadır. Bilgilerinizi Tekrar kontrol ederseniz haklı olduğumu sizlerde göreceksiniz. Bir özür dilememek için bu kadar demagoji yapmanıza gerek yok. Hatanızı kabul edin ve özür dileyin. Lütfen...

 • Kablo Net Temsilcisi18 Haziran 2016

  Sayın Abonemiz; 5751412 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler neticesinde, tarafınıza TÜRKSAT tarafından iletilmiş olan Mayıs ve Haziran dönemini kapsayan herhangi bir SMS bilgilendirmesi sağlanmadığı tespit edilmiş olup, sorun bulunmamaktadır. Kullanım sağlanmayan dönemler için abonelerimize bu yönde bilgi iletilmemektedir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Ercüment 18 Haziran 2016

  Ben halen Ankara dışındayım ve 6 ay daha Ankara da yokum. Ben adresimde yokken internetim nasıl kendi kendine % 80 lik adil kullanımı aştı? Benim öğrenmek istediğim konu bu. Sanırım konuyu siz iyi okumadnız.!

 • Kablo Net Temsilcisi18 Haziran 2016

  Sayın Abonemiz; 5751412 nolu şikâyetinize istinaden yapılan incelemeler neticesinde 10 Mbps 15 GB Ekosınırsız uydunet tarifesinden yararlandığınız görülmektedir. Kota kullanımlarınız kontrol edildiğinde ise Mayıs ve Haziran dönemine ait kullanım yapılmadığı bilgisine ulaşılmıştır. SMS bilgilendirmeleri kontrol edildiğinde tarafınıza en son Nisan dönemine ait kullanımlarınız için " Sayin abonemiz, 1017793704 hizmet numarali uydunet hizmetinize ait adil kullanim kotanizin %80 lik bolumunu doldurdugunuzu bilgilerinize sunariz." bilgisinin iletildiği tespit edilmiş olup, Mayıs ve Haziran dönemlerini kapsayan herhangi bir SMS bilgilendirmesinin yapılmadığı görülmektedir. Kullanım sağlanmayan dönemler için bu yönde bilgilendirme veya hız düşümü söz konusu değildir. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi18 Haziran 2016

  Sayın Abonemiz; 5751412 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön