16 Mart 2013

Uydunet Bozuk Modem Verildi!

Uydunet 09/03/2013 tarihinde evime internet bağlantısı yaptı. Kurulum yapıldığı sırada modemi denemek istediğimde bana sinyalin 45 dk sonra geleceğini söylediler. Ben 45 dk sonra açtığımda pc modemin 1 metre yanında olmasına rağmen sinyal kalitesi zayıftı. Bunu hemen bağlantıyı yapan bayiye ilettim ve modemin bozuk olduğunu bunu değiştirmeleri gerektiğini söyledim.

Onlarda bana birkaç ayar yaptırdılar ve daha bağlantınız tam açılmamıştır gibi çok ilginç bir cevap vererek kapattılar. Bu modemin kablosuz sinyali yok denecek kadar az ve 1-1. 5 metreden sonra hiç çekmiyor.

Berker 62 Okunma

Cevaplar

  • Berker14 Nisan 2013

    Surec içinde uydunetin tum elemanları çok iyi davrandı ancak modemin yapısının böyle olduğu ve dar alanda bile sinyal gücünün zayıf olduğu söylendi. Sonuç olarak sıkıntımın duzelmesi için 100tl lik başka bir alet aldım sorunumu kendim düzelttim. Belli nedenlerle uydunet müsteri memnuniyeti yerine kendisinin müşterisi olduğu yerleri memnun ediyor.

  • Kablo Net Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1688864 nolu şikayetiniz ile ilgili adresinize yapılan yönlendirmede modem ayarlarınız gerçekleştirilmiştir.Kablosuz erişimde mesafeye, kablosuz ortam sinyal gürültüsüne ve ağ kartı özelliklerine bağlı değişkenlik görülebilecek olup duruma ilişkin modem üretici firma veya bilgisayarcınız ile irtibata geçerek bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1688864 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön