19 Mart 2013

Uydunet Bozuk Adaptör 20 Mbit Yerine 1 Mbit ve Bağlantıda Donma!

Kelimenin tam anlamıyla fiyasko. Aşağıda sıraladığım olaylar 16 mart cumartesi günü başlamış olup hala devam etmektedir.

Tüm firmalar, daha çok satmanın, daha çok kazanmanın derdinde. Bu normal fakat, sen mevcut müşterine hizmeti iyi veremezsen elindekini kaçırırsın. 5 gelir 10 gider. Derken bir de bakmışsın. hedefler ironik sonuçlanmış.

Kablo tv den ekip geldi ben 20 mbit sınırlı internet istememe rağmen, ellerinde formda, 1 mbit sınırsız bağlandı + getirilen modemin adaptörü çalışmadı. Ben eski modemin adaptörüyle kullanıyorum + televizyon donma yapıyor.

Bu sorunlar nasıl aşılabilir ? Acaba ben bunları uyduruyor muyum? Bu bir kabus ise sona ersin.
Aboneliğimi iptal ettirmek şart.

Ekrem 117 Okunma

Cevaplar

  • Kablo Net Temsilcisi24 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1692884 nolu şikayetiniz ile ilgili sorun yaşadığınızı belirttiğiniz adaptör değişimi gerçekleştirilmiştir.Hat üzerinde gerekli kontroller sağlanmış olup problem görülmemiştir. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1692884 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön