Uydunet Boşandığım Eşimle Devir İşlemleri Çözümü!

İlhan T. |

Eşimle boşanalı 1 yıl oldu. İnternetimiz onun adına kayıtlı şu an üstüme almak için başvuru yaptım ancak onunla birlikte gidip devir işlemlerinin başlatılması gerekiyormuş. Ben avukatıma vekalet verdim. Mahkemeye bile gitmedim. 2 yıldır görüşmediğim ve nerede olduğunu bilmediğim kişi ile nasıl şubeye gidip üstüme alabilirim ki? Ben kesinlikle görmek istemiyorum. Ve bunun için yapılacak bir şeyin olmadığını söyleyip kestirip atmakta ne demek oluyor koskoca şirket nasıl oluyor da böyle bir konu için hiçbir çözümü olmuyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  11:34

  Sayın Abonemiz;

  3265195 numaralı şikâyetinize istinaden yapılan kontrollerde; devir işleminin gerçekleşebilmesi için devir alacak kişinin hat sahibi ile birlikte abonelik merkezine giderek işlem gerçekleştirmesi gerekmektedir. Devir işlemleri vekalet verilen kişiler ile de yapılabilmektedir.

  Hat sahibi ile görüşmediğinizi belirtmiş olduğunuz üzere devir işlemleri gerçekleştirilememektedir.


  1111141408 hizmet numaralı abonelikte herhangi bir taahhüdünüzün bulunmadığı görülmektedir.Konu ile ilgili abonelik merkezine gidilerek hizmetin iptali gerçekleştirildikten sonra, üzerinize taahhütlü ya da taahhütsüz abonelik alabilirsiniz.

  Güncel Kampanyalarımız hem Uydunet hem de Teledünya yeni aboneliğini içermektedir. Güncel Kampanyalarımıza http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalar linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 26 Mayıs
  12:59

  Sayın Abonemiz;

  3265195 numaralı şikâyetinizle ilgili tarafınız aranılmış olup ulaşılamamıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.

 • 26 Mayıs
  11:22

  Sayın Abonemiz;

  3265195 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.