27 Ekim 2016

Uydunet Bitmeyen Dalgalanma ve Hız Problemi!

Nereden geçtik, neden geçtik bilmiyorum ama yaptık bir hata geçtik Uydunet'e, geçtik geçeli 6 ay oldu, bitmedi, hız problemi bitmedi, dalgalanma problemi, arıyoruz arıza kaydı alalım diye altı dolu olmayan bir script koymuşlar, aynı şeyi tekrarlayıp duruyorlar, ertesi gün iki arkadaş geliyor, ölçüm cihazları ile yalandan ölçüm yapıyor düzelttik diyip gidiyor, hoop aynı şey ertesi gün yine devam ediyor. Ya adam akıllıca şu sorunu çözün ya da yapamıyorsanız kapatın kepenkleri!

Furkan 716 Okunma

Cevaplar

 • Furkan02 Kasım 2016

  Kesinlikle berbat bir hizmet ve hizmet anlayışı, geçen hafta şikayetvar ve sosyal mecralar üzerinden bitmeyen sinyal ve hız sorunu yaşadığımı belirttim, aradılar ilgilenmiş gibi yaptılar, servis elemanı geldi -kutudan değerleri ayarladım sinyal değerleriniz değişmiş (nasıl değişiyorsa) o o o sizin daire içi tesisat da çok kötüymüş (sanki Teledünya ve Uydunet tesisatını çeken kendileri değilmiş gibi) sinyal değerlerinin düşmesi normal (az önce kutudan ayarladığını belirtmişti) buna parça takmak lazım gibi söylemlerle 45 lira servis + parça ücreti alarak bir daha modeminizde ya da TV'de sinyal kaybı yaşamayacaksınız diyerek ayrıldı. 5 gün geçti o günden sonra 3 gün genel arıza adı altında 10-14 saat/gün arası internet alamadı, AKN yenilendiği anda da bir baktık ki hız problemi yine... Aradım sinyal değerlerinizde sorun var diyor çağrı merkezi, e 5 gün önce yaptıydı senin servisin?

 • Kablo Net Temsilcisi28 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6793930 nolu şikâyetinize istinaden Teledünya ve Uydunet hizmetlerinizle ilgili olarak tarafınız ile irtibata geçilmiş olup sorunun çözüme ulaştırıldığına dair teyit alınmıştır. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunar, mutlu günler dileriz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 , 126 ya da 0850 804 0 126 nolu hattımızdan Türksat Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6793930 nolu şikâyetinize istinaden çağrı merkezimiz üzerinden oluşturulan arıza kaydınız doğrultusunda ekiplerimiz tarafından daire içerisinde detaylı inceleme, ek kablo ve parça takılarak işlem/müdahale yapıldığına dair durum hakkında teyit alınmıştır. Teledünya ve Uydunet hizmetleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilmek adına 28.10.2016 tarihi gün içerisinde tarafınız ile yeniden irtibat sağlanacaktır. Saygılarımızla.

 • Kablo Net Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Abonemiz; 6793930 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön