25 Mart 2013

Uydunet Bitmek Bilmeyen Dinamik IP Problemi!

Uydunet kullanıyorum ve dinamik IP kullandığım halde her IP değişikliği için müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalıyorum.Üstelik bana her seferinde 10 dakika sonra veya 30 dakika sonra modemin fişini çekip takınca IP değişmiş olacağını söyledikleri halde çoğu zaman bu böyle olmuyor. Müşteri hizmetlerini tekrar tekrar aramak zorunda kalıyorum.

Bazen beni hatta bekletip gerekliği değişikliği çok kısa bir sürede yapıyorlar. Bazen de bunu söylememe rağmen ısrarla beklemem gerektiğini söylüyorlar.Ya bu değişikliği bizim yapabilmemiz için bir uygulama geliştirin ya da aradığımızda bu değişikliğin kısa sürede olmasını sağlayın.İnternet yeni icat edilmedi.Bu kadar kolay bir işlem için bekletilmez.

Said 368 Okunma

Cevaplar

  • Said 26 Mart 2013

    25.03.2013 tarihinde saat 20:38'de Uydunet müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucunda yarım saat sonra modemin fişini çıkartıp takmam halinde IP adresimin değişeceği bilgisi tarafıma aktarıldı. Ancak 21:12'de söyleneni yapmama rağmen hiçbir değişiklik olmadı. Her seferinde aynı sorunu yaşıyorum. Tekrar tekrar müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım.Kayıtlarınızı inceleyerek sürekli aynı sebepten dolayı çağrı merkezini aramak zorunda kaldığımı ve sorunumun sürekli olduğunu görebilirsiniz.Bu soruna artık çözüm getirecek bir uygulama getirilmesini istiyorum.Tekrar tekrar aynı sebepten müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım artık. Şimdi yine arıyorum bakalım bu defa değişecek mi ???

  • Kablo Net Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1704296 nolu şikayete istinaden hizmetlerimiz de belirlenen kriterler doğrultusunda ip değişimleri sistem tarafından belirli sürelerde otomatik olarak yapılmaktadır. UYDUNET sistemlerinde modem açıp kapatma esnasında ip değişimi kesin olarak değişmeyebilir. Anlık olarak ip değişimleri için Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçip olarak ip değişimini sağlabilirsiniz. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Kablo Net Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Abonemiz; 1704296 nolu şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Müşterilerimiz tüm soru ve şikayetleri için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön